خانه آرشیو
جدیدترین مطالب
تصاویر محصولات مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط کالای برق امامت   

به منظور آشنایی بیشتر کاربران و مشتریان عزیز با انواع محصولات، تصاویر سینی کابل ، نردبان کابل ، انواع پایه و سایر ملحقات در بخش محصولات ما قرار داده شده است.

برای اطلاعات بیشتر با شماره 33925063 و یا 33955182 تماس بگیرید.

 
نحوه نصب سینی کابل مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

بسته به محیط و موقعیت و مسیر سیم کشی، شرایط نصب سینی کابل متفاوت میباشد

جهت نصب از کنار دیوار میتوان از پایه های دیواری که انواع مختلفی دارد بهره برد (جهت مشاهده انواع پایه دیواری اینجـــــــا کلیک کنید)

جهت انتقال سینی کابل از زیر سقف می توان از پایه های سقفی استفاده کرد، این پایه ها با توجه به موقعیت می توانند فاصله های مختلفی را از سقف داشته باشند و بنا به شرایط مختلف کاری میتوان از آن استفاده کرد. (جهت مشاهده انواع پایه سقفی اینجــــــا کلیک کنید)

جهت اتصال بین سینی ها از رابط های سینی کابل و یا بغل بند ها و با استفاده از پیچ و مهره و واشر استفاده میگردد. (جهت مشاهده انواع رابط اینجـــــا کلیک کنید)

همچنین در محل های تقاطع بنا به مورد از زانو های 90 درجه و 45 درجه (جهت مشاهده انواع زانو اینجـــــا کلیک کنید) و سه راهی (جهت مشاهده انواع سه راهی اینجـــــا کلیک کنید) و چهار راهی (جهت مشاهده انواع چهارراهی اینجـــــا کلیک کنید) استفاده میگردد، لازم به ذکر است اتصال سینی و این قطعات به راحتی و بدون نیاز به رابط یا بغل بند و تنها با پیچ و مهره و واشر امکان پذیر است.

 
سینی کابل ( cable tray ) چیست ؟ مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

سینی کابل ( cable tray ) یا داکت فلزی جهت نگهداری و حفاظت از کابل برق و توزیع نیرو در سیم کشی برق ساختمان استفاده می گردد .

سیستم سینی کابل ( cable tray ) جایگزین مناسبی جهت سیم کشی باز می باشد .

 
چرا سینی کابل امامت ؟ مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

سینی کابل امامت با سابقه ای درخشان در تامین سینی کابل و نردبان کابل همواره تلاش نموده است تا رضایتمندی مشتری را در سرلوحه کار خود قرار داره و سفارشات واصله را در اسرع وقت و در کمترین زمان ممکن و با قیمت مناسب تحویل نماید.

 
نحوه سفارش سینی کابل مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

جهت سفارش کالا با شماره های

33925063

33955182

تماس حاصل فرمائید.

همچنین جهت مراجعه حضوری میتوانید به آدرس:

تهران، خیابان لاله زار جنوبی کوچه باربد پلاک 50 کالای برق امامت مراجعه نمایید.

 

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/cabletra/public_html/templates/rhuk_milkyway/html/pagination.php on line 90

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/cabletra/public_html/templates/rhuk_milkyway/html/pagination.php on line 96

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/cabletra/public_html/templates/rhuk_milkyway/html/pagination.php on line 90

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/cabletra/public_html/templates/rhuk_milkyway/html/pagination.php on line 96
«شروعقبلی12بعدیانتها»

صفحه 1 از 2
تبلیغات
 
پنجشنبه, 14 اسفند 1399